Ještě jsme se nezabili

Tenhle článek píšu už podruhé. Do notebooku jsem si jednoho krásného večera zvrhla skleničku bílého a ráno se již neprobudil. Článek je tam někde uvězněn… tak alespoň je v dobré náladě a já mohu díky tomu tučně podtrhnout svou níže zmiňovanou „šikovnost“.

Poslední dobou na mě i na Adama lítá hrozně moc dotazů na to, jestli to tu dáváme, co se našeho vztahu týče. Pracujeme spolu, seděli jsme vedle sebe ve stejné lavici, bydlíme spolu, trávíme spolu volný čas i všechny “dovolené”, kamarády tu máme společné taky. Myslím, že většina toho zděšení se odpíchává do společného podnikání.  Za mě, jestli si chcete někdy ozkoušet, zda je Váš vztah silný a nezačnete mít časem chuť zabíjet toho, s kým žijete, začněte s ním podnikat a pokud chcete extra ultra super zátěžový test, tak v cizí zemi.

Dá se z toho dobře poznat, zda se můžeme jeden na druhého spolehnout a to od výměny toaleťáku až po údržbu účetního systému. Vidíme, jak oba jednáme ve stresu (teď je toho fakt požehnaně) a jestli se v takových chvílích umíme vzájemně podržet. Všímáme si způsobu jednání s ostatními lidmi, férovosti toho druhého.

Jsme tu prostě jen my dva, na konci světa. V tom dobrém, když po sobě v kempu ráno házíme sprcháčem a řveme „HEY BANANA“ (nikdo kromě nás prostě nepochopí, co to má znamenat) i ve zlém, když zjistíme, že jsme si zabouchli naše jediné klíče od domu a Adam mi musí důvěřovat, že tu popelnici, po které vylézá na střechu budu držet pořádně. Možná jsme si tu už vytvořili takovou naší vlastní řeč.

Pořád nechápu, že Adam zůstal v klidu, když jsem mu před pár dny na cestě do kina v garážích roztřískala iPhone – pavučinka pěkně poctivá od horního rohu až po ten druhý spodní. POZOR! Nutno podotknout, že mou šikovnost předpokládal a nenechal si tenkrát rozmluvit „zbytečný“ pojištění na blbost. Jsem z obliga. Ale ty moje výčitky svědomí? Bože… kdyby mi pořádně vynadal, tak by to pro mě snad bylo lepší.

Když se nepohodnem, tak je to často na konci dne, usneme a po probuzení, většinou kvůli tý večerní unavenosti zjistíme, že jsme zapomněli, kvůli jaký hlouposti to vlastně bylo. Blbý pak je, že se to kvůli tomu nedá dořešit a já nevím, proč mám být vlastně naštvaná.

WhatsApp Image 2018-04-24 at 09.19.00

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s